KIT15
Produs nou
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Data disponibilitatii:
Primer IBeauty pentru Extensii Gene 15ml Soluție preparatoare pentru aplicarea extensiilor de gene. Oferă o aderență mai bună lipiciului cu genele naturale. Produs Hipoalergenic. Producător: I-BEAUTY Coreea.
Piatră jad pentru Adeziv Extensii Gene. Piatra jad are rolul de suport pentru adezivul de extensii de gene. Piatra jad are o temperatura scazuta, ceea ce ajuta la prelungirea timpului de uscare a adezivului. Ideală pentru lipici. Piatra jad este mereu rece, menține lipiciul fluid.
Remover Gel iBeauty. Remover gel pentru extensii gene. Produs Hipoalergenic. Ideal pentru ochi sensibili. Se folosește la îndepărtarea extensiilor de gene. A se lăsa 10-15 secunde pentru a acționa. De retinut:Nu necesita agitare inainte de utilizare.A se pastra pastra la loc uscat si racorosA nu se tine la frigider
Adeziv I-Beauty Ultra Bonding pentru aplicarea genelor fir cu fir . Este ușor de aplicat, nu afectează în niciun fel ochii fiind hipoalergenic. De retinut:Nu necesita agitare inainte de utilizare.A se pastra pastra la loc uscat si racorosA nu se tine la frigider
Se foloseste pentru curatarea genelor in profunzime de impuritati.
Caseta pentru depozitarea pensetelor destinate aplicarii extensiilor de gene.